Nasza Historia, Twoja Przyszłość

Twój Partner w Świecie Nieruchomości

Twój Partner W Świecie Nieruchomości Łączymy dekady doświadczenia z innowacyjnym podejściem, aby dostarczać usługi nieruchomościowe najwyższej klasy. Od naszych początków w 1999 roku w branży telekomunikacyjnej, poprzez inwestycję w postaci budynku wielorodzinnego po zarządzcę nieruchomości z pełnym wachlarzem usług. Przyświeca nam hasło Tradycja-Skuteczność-Solidność. Te trzy hasła określają filozofię prowadzenia naszej firmy.

25 lat na rynku

Co stanowi fundament naszego doświadczenia i zaufania naszych klientów.

Lokalni eksperci

Nasz zespół to eksperci z głęboką znajomością rynku Śląska i Zagłębia

TSS Nieruchomości

Początki i Ewolucja

Założona w 1999 roku, TSS Spółka z o.o. jest firmą z głęboko zakorzenionymi tradycjami rodzinnymi. Można by powiedzieć, że komunikacja łączy ludzi. Nasza podróż rozpoczęła się od rynku budowy sieci telekomunikacyjnych, gdzie zdobywaliśmy doświadczenie i ugruntowaliśmy naszą pozycję jako lidera w tej branży.

Przełom w 2008 Roku

W 2008 roku zakomunikowaliśmy, że mamy ochotę zrobić coś nowego. Na krótki moment, z niemałym jednak sukcesem staliśmy się deweloperem. Wybudowaliśmy wielorodzinny budynek mieszkalny o podwyższonym standardzie. Projekt ten zdobył uznanie i nagrodę SARP od Stowarzyszenia Architektów Polskich. To ziarenko sukcesu w branży nieruchomości zaowocowało zupełnie nową dziedziną, w którą weszliśmy - zarządzanie nieruchomościami.

We provide janitorial and this <br> specialized is services.


Warning: Undefined array key "logistec_services_number" in /home/u351876/domains/tssnieruchomosci.pl/public_html/wp-content/plugins/logistec-core/include/elementor/services.php on line 2004

Lokalni Eksperci, Globalne Standardy

Szeroki Zakres Usług

Oprócz deweloperki, rozszerzyliśmy naszą ofertę o zarządzanie nieruchomościami i pośrednictwo. Nasz zespół posiada bogate doświadczenie w administrowaniu oraz zarządzaniu budynkami.

Od obsługi technicznej, przez zarządzanie najmem, aż po sprzątanie – oferujemy kompleksowe rozwiązania, które sprostają każdemu wyzwaniu w dziedzinie nieruchomości. Działamy na rynku Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii, gdzie nasze indywidualne podejście do każdego budynku i wspólnoty mieszkaniowej, wyróżnia nas na tle konkurencji. Dbamy o każdy detal, co przekłada się na wyjątkowe relacje z naszymi klientami.

Najlepszym wyznacznikiem jakości naszej pracy są nasi klienci. To dzięki ich zaufaniu i poleceniom nieustannie rozwijamy naszą firmę. W TSS Spółka z o.o. połączyliśmy tradycję z nowoczesnością, tworząc firmę, która traktuje zarządzane budynki jak perły w koronie naszego "imperium" nieruchomości. Każda z nich ma błyszczeć i cieszyć oko właścicieli bądź najemców.

Jeśli szukasz ekspertów od nieruchomości, którzy z pasją podchodzą do swojej pracy, zapraszamy do kontaktu

KONTAKT

Odpowiedzi na Twoje Pytania

Najczęściej zadawane pytania

Tak, zajmujemy się zarządzaniem i administrowaniem szeroką gamą nieruchomości, zarówno małych, jak i dużych. Dzięki naszemu indywidualnemu podejściu, każdy klient otrzymuje usługi dopasowane do swoich konkretnych potrzeb.

Oczywiście, oferujemy pogotowie techniczne dostępne od 15:00 do 6:00 oraz przez całą dobę w niedziele i święta. Nasz zespół konserwatorów jest gotowy do szybkiej interwencji w przypadku awarii czy innych nagłych sytuacji.

Stosujemy indywidualne podejście do każdej nieruchomości, co pozwala nam skutecznie zarządzać i utrzymywać wysokie standardy. Regularnie przeprowadzamy kontrole techniczne, dbamy o utrzymanie czystości i estetyki, oraz szybko reagujemy na wszelkie potrzeby konserwacyjne i naprawcze.